
Podobne wpisy

Odlot (Up 2009)
PrzezBlogOjciecBajka o przemijaniu.

10 prawd o dzieciach “agresywnych”, „trudnych” i „niegrzecznych”
PrzezBlogOjciecJeśli jesteś rodzicem dziecka “trudnego”, które zachowuje się agresywnie, często wpada w furię z byle powodu, jest uparte, nie słucha nikogo, chce rządzić całym światem, kiepsko radzi sobie w relacjach z rówieśnikami… wiem przez co przechodzisz.

Rzecz, której najbardziej żałuję w całym moim rodzicielstwie
PrzezBlogOjciecNie macie pojęcia jak wiele razy w ciągu ostatnich lat zastanawiałem się co by było gdyby. Co by było, gdybym był inny. Gdybym wiedział lepiej. Gdybym nie miał tak silnie zakorzenionej informacji, że to jest jedyny skuteczny sposób na wychowanie. Tego się niestety nigdy nie dowiem, ale to, co mogę zrobić, to spróbować ostrzec przed tym innych rodziców. Poniższy wpis nie był dla mnie ani łatwy, ani przyjemny, bo zmusił mnie dość mocno do przyjrzenia się moim…

Dzisiaj możemy zrobić coś niesamowitego
PrzezBlogOjciecDla nas samych i dla naszych dzieci.

7+ najlepszych książek o wychowaniu dzieci, na które trafiłem i które polecam
PrzezBlogOjciecMoja w pełni subiektywna lista dobrych książek o wychowaniu dzieci. Będzie uzupełniana na bieżąco.

Ateista ochrzcił dziecko!
PrzezBlogOjciecDzisiaj będzie prawdziwie tabloidowy skandal.







Rewelacyjny wpis, 5/7 😉
Pomysł na wpis rewelacyjny. Niemniej jednak mam w swoim otoczeniu rodziców którzy popierają kary fizyczne, są totalnymi przeciwnikami szczepień a także zwolennikami usypania dzieci systemem „jak zostanie samo to w końcu przestanie płakać”. Niejednokrotnie dzieliłem się z nimi między innymi linkami do Twojego bloga. Boje się, że dziś to oni z satysfakcją wyślą mi linka do tego postu 🙂 a może wychodzę ze złego założenia, i rodzice zawsze „mają rację” i nawet gdy daja klapsa to nikomu nic do tego…. sam już nie wiem….
*jakaś literówka chyba w tytule się pojawiła
Znaczy na przemoc wobec dziecka zawsze powinniśmy reagować i tutaj nie wchodzimy w kwestie wychowania, tylko człowieczeństwa. Ktoś krzywdzi drugiego człowieka – reagujemy. A poza tym, z tego piszesz, to raczej nie jesteście dla siebie przypadkowymi ludźmi, tylko jakimiś tam znajomymi i wiesz o nich więcej, niż przypadkowa osoba.
myślałam, że internet nie chce mi znowu strony ładować 😉
Dobry wpis, przeczytałam jednym tchem! ;D
Dwie prawe nogi <3
Zdjecie troche creepy 😛 Wpis mysle, ze dosc wyczerpujacy 😛