Pięć słów, które wszystkie dzieci chcą usłyszeć

Nieraz jest tak, że szukamy odpowiedzi na różne pytania dotyczące rodzicielstwa w książkach, pytamy ekspertów, dziecięcych psychologów, a jak się okazuje, czasami najbardziej trafną odpowiedź dostajemy od samych dzieci. Podobnie było i tym razem.

Czytaj dalej. 

 

Jeśli dotarliście do tego momentu, to po pierwsze jest mi niezwykle miło. Byłbym też niezwykle wdzięczny, gdybyście uznali ten artykuł za warty udostępnienia dalej, bo dzięki temu będzie on miał szansę trafić do kogoś, kto być może również potrzebuje go przeczytać.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Michał Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Michał
Gość

Czołem. Robisz kapitalną robotę. Nasze dzieci potrzebują dobrego słowa i bezinteresownej pochwały i wsparcia. Niemniej uważam, iż nie tylko one. My dorośli jesteśmy równie powściągliwi w mówieniu innym komunikatów naładowanych dobrą energią. Tak mało mówimy innym miłe słowa. A to zmienia świat i rzeczywistość. Dziękuję za to co robisz. Sam jestem ojcem 9letniej Córki. Przeszliśmy ciężki czas. Wygrałem w sądzie opiekę nad Nią, a jak wiadomo w Polsce ojcom nieczęsto się to udaje. Córka jest szczęśliwa, ja również. Tak bardzo chciałbym, aby wyrosła na dojrzałą i szczęśliwą kobietę, umiejącą stworzyć prawdziwy dom w przyszłości. Takie przekazy jak Twój i ten… Czytaj więcej »