Siedem zalet ojcostwa, których się nie spodziewałem

Podobno dzieci i mężczyźni mają co najmniej kilka cech wspólnych, więc dzisiaj w humorystycznym stylu postanowiłem zrobić listę zalet właśnie takiego ojcostwa, zainspirowany ogłoszeniem znajomego, który szukał dziecka, którym mógłby się zaopiekować na parę godzin, bo bez dziecka nie wpuszczą go do żadnej sali zabaw LEGO.

Ja natomiast całkiem niedawno spędziłem cały dzień bawiąc się z synem na plaży i sam nie wiem, kto czerpał z tego większą radość (no dobra, wiem, bo syn w pewnym momencie czekał aż skończę i będziemy mogli wracać).
Postanowiłem więc stworzyć taką listę ukrytych zalet ojcostwa (oczywiście z lekkim przymrużeniem oka, bo znam też wiele matek, które by z tej listy chętnie skorzystały).

Czytaj dalej.

Jeśli dotarliście do tego momentu, to po pierwsze jest mi niezwykle miło. Byłbym też niezwykle wdzięczny, gdybyście uznali ten artykuł za warty udostępnienia dalej, bo dzięki temu będzie on miał szansę trafić do kogoś, kto być może również potrzebuje go przeczytać.

7
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Przeprowadzki WarszawaJacekWędliny z DębinyPoczątkujący TataPiotr Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tata-gość
Gość
Tata-gość

Fajne. Najbardziej podoba mi się biwak. Z trochę innej strony – ja wśród zalet ojcostwa, których się nie spodziewałem dodam naukę asertywności: kiedy idziemy już z piaskownicy i trzeba powiedzieć innym dzieciom, które akurat użytkują nasze zabawki, że już muszą je oddać ;)

Janek
Gość

U mnie tez Lego sprawia, że zastanawiam się kto z nas ma większą frajdę.

Piotr
Gość

Ze swojej strony mógłbym dodać sale zabaw, których nie było, gdy ja byłem małym chłopcem. Toż to istne szaleństwo! Na platformach można się naprawdę zatracić :)

Początkujący Tata
Gość

Jestem tatą dwumiesięcznego malucha :) Mam nadzieje, że za jakiś czas młody podzieli chociaż po części moje pasje i wspólnie wybierzemy się na ryby tak jak było i w moim przypadku :)

Wędliny z Dębiny
Gość

Klocki lego nigdy nie wyjdą z mody a mali i duzi zawsze mieli frajdę.

Jacek
Gość

Ja od jakiegoś czasu powtarzam
, że dziecko to takie wybawienie, bo mogę się wreszcie przy ludziach wydurniać i dzięki towarzystwu dziecka nikt nie powie że jestem świrem :)

Przeprowadzki Warszawa
Gość

Ojcostwo to wspaniała sprawa i wie to tak na prawdę tylko ten, który tego doświadczy. Nie ma to jak wspólna wyprawa do lasu, czy na biwak.