Masz jakiś ciekawy pomysł? Ideę? Coś, co zaciekawi rodziców lub rozwiąże jakiś ich problem? Zapraszam do kontaktu: blogojciec(na)gmail.com. Jestem Kamil.

.

Więcej informacji na temat bloga, jego statystyk czy zasad i kosztów współpracy, znajdziecie poniżej.

Blog Ojciec

Blog Ojciec jest obecnie najbardziej popularnym polskim blogiem dotyczącym wychowania dzieci, a jego profil na Facebooku ma kilka milionów odbiorców każdego tygodnia. Na stałe znalazł się w top 3 najbardziej angażujących stron na polskim Facebooku nie tylko w swojej kategorii, ale w całej polskiej blogosferze.

Miesięczne statystyki bloga

Blog.

Ostatnie 30 dni


.

Facebook (w porównaniu do całej polskiej blogosfery)

Koszty współpracy

Podstawowy koszt współpracy wynosi 15.000 zł netto (wystawiam fvat). W tej cenie zawiera się jeden artykuł na blogu oraz kilka działań w mediach społecznościowych (do ustalenia). W przypadku pozostałych form współpracy, bądź chęci uzyskania większej ilości szczegółów, zapraszam do kontaktu.

.

Jeśli chodzi o wsparcie działań charytatywnych, to na chwilę obecną wspieram trzy organizacje charytatywne i mają one wyłączność na działania non-profit na moim blogu.

.

Współpracę afiliacyjną oraz barterową podejmuję bardzo sporadycznie i jedynie w przypadku, gdy produkt lub usługa ma dla mnie naprawdę duże znaczenie.

DOTYCHCZAS WSPÓŁPRACOWAŁEM M. IN. Z

.

ACCOR BLOG OJCIECBMW BLOG OJCIEC disneyDURACELL BLOG OJCIEC
FORD BLOG OJCIECLEGO BLOG OJCIECnivea
PAMPERS BLOG OJCIECskTAURON BLOG OJCIEC
.

OPINIA CZYTELNIKÓW

 

 

 

 

Opinia czytelników
Opinia w otwartej dyskusji Internetowej na temat wiarygodności blogerów